מכירה והזמנות בסיטונאות בלבד
תפריט ראשי
תפריט ראשי

 

מגש לטבעות ועגילים


תארי לעצמך את שידת האיפור שלך, למעלה באופן נגיש נמצאים מיטב מוצרי הטיפוח והאיפור ומסודרים יפה, התאפרת ואת עומדת לענוד את הטבעות והעגילים, בצד יש קופסה שבה שמת את כל הטבעות והעגילים שלך והם מעורבבים אחד בתוך השני, את מבזבזת זמן רב בחיפוש מאחר ויש בלגן ואי סדר, את יודע מה את רוצה לענוד, אבל – בגלל כל הבלגן שיש בקופסה את לא מוצאת מה שאת רוצה.
למה לסדר תכשיטים


הדרך הטובה ביותר לסדר את התכשיטים שלך

 

השימוש במגש ייעודי לטבעות ועגילים, כך תוכלי לסדר בצורה יעילה וטובה כל מה שיש לך, המגש יכול להיכנס לתוך מגירה, ויכול לאפשר לך לסדר את העגילים זוגות, זוגות אחד ליד השני באופן מסודר, כך כשתרצי לענוד זוג עגילים תוכלי לראות אותם בקלות ולהניח על תנוך האוזן. תוכלי גם לסדר את הטבעות אחת אחרי השנייה, בהתאם לצבעים, לצורות ולאבנים המוטבעות עליהם, הניחי אותם על המגש המיועד לכך, עכשיו יהיה לך קל לענוד את התכשיטים שלך בקלות ובמהירות.

 

איך לסדר ולהציג עגילים וטבעות


מגשי טבעות ועגילים מרופדים בספוג ומעליו בד קטיפה, בעל חורים להכנסת הטבעות ומקום לשים את זוגות העגילים אחד ליד השני, תוכלי לסדר את העגילים והטבעות אחד ליד השני כדי שלא תצטרכי לחפש אותם כך שאם את ממהרת לצאת תוכלי למצוא בקלות וביעילות. המגש יכול להיות מאוחסן במגירת שידת האיפור, במגירת ארון הבגדים או תוכלי לשים אותו על השידה, כשהוא מוסתר בתוך ארון בגדים או בתוך שידת האיפור, המקום יהיה מסודר.

 

 

 

יעקב נטוביץ

שעונים ביבוא בלעדי

 

כניסה לאתר
יש לכם שאלה?

 

הפעל נגישות

לצפייה והזמנה במחלקת התכשיטים של החברה: פלדה, כסף וגולדפילד

 

לחצו כאן

 

מכירה בסיטונאות בלבד

בניית אתרים