מכירה והזמנות בסיטונאות בלבד
תפריט ראשי
תפריט ראשי

 

עגיל הליקס


כאשר רוצים לעשות פירסינג נוסף באוזן הדרך הטובה ביותר לעשות היא על ידי עגיל הליקס. זוהי הדרך בה תשפרו את הנראות שלכם. חשוב שתבחרו את המיקום המדויק בו תרצו לעשות את הפירסינג ואת העגיל שתאהבו. בזכות הייחודיות שלכם אנשים יזכרו אתכם. יש לבצע את הניקוב רק אצל מי שמוסמך לכך ויש לו ניסיון ושמעתם עליו המלצות כדי שתהליך ההחלמה יהיה ללא זיהומים. עוד דבר חשוב, יש לוודא שמי שעושה את הפירסינג בעל רישיון מטעם משרד הריאות.


עגיל הליקס - חזות מרשימה


כדי לייצר חזות מרשימה וייחודית תוכלי לעשות זאת בעזרת עגיל זהב. העגיל יכול להיות קטן, גדול, בולט בעל ריקועים מיוחדים. כדי שוות שהמראה יהיה קלאסי מומלץ לשלב עגילים קטנים מוזהבים. יש ליצור מראה מרשים ויוקרתי. ועגיל זה הינו טרנד מקובל בתקופה זו.

 

היגיינה לאחר עגיל הליקס


חשוב לאחר עשיית הפירסינג לשמור על ההגיינה. חשוב לוודא שהתכשירים איתם מבצעים את הפירסינג הם מחוטאים, או חדשים ואינם מועברים מאדם לאדם. יכולים להיווצר סיבוכים, וכדאי להימנע מהם. זהו פירסינג חיצוני וחשוף, ויכולים להיות מצבים בהם הבגדים ייתפסו בו, או כאשר ישנים יכול העגיל ייתפס בכרית. בימים הראשונים כדאי לחטא את המקום ולשים לב למכות שעשויים לקבל כדי לא להאריך את זמן ההחלמה.

שמרו על ניקיון ומנעו זיהומים ודלקות, נקו בעדינות את המקום בתמיסת מי מלח. אל תחליפו או תסובבו את העגיל עד להחלמה מלאה כדי שלא יווצרו זיהומים. התקופה בה הפירסינג מחלים היא שלושה חודשים עד שנה והיא קוראת מבחוץ כלפי פנים ולכן האזרו בסבלנות עד שהפירסינג מתקבע באוזן.

 

 

יעקב נטוביץ

שעונים ביבוא בלעדי

 

כניסה לאתר
יש לכם שאלה?

 

הפעל נגישות

לצפייה והזמנה במחלקת התכשיטים של החברה: פלדה, כסף וגולדפילד

 

לחצו כאן

 

מכירה בסיטונאות בלבד

בניית אתרים