מכירה והזמנות בסיטונאות בלבד
תפריט ראשי
תפריט ראשי

 

עגיל רפואי

 
מחורר עגילים

מחורר עגילים

למידע נוסף

 
מעמד עגילים

מעמד עגילים

למידע נוסף

 

אחד מהתכשיטים הנפוצים ביותר היא ענידת עגילים. עשיית פירסינג באוזן היא אחת הדרכים לענוד עגיל בצורה בדרך נוחה ניקוב תנוך האוזן מקל על ענידת העגיל, כך שניתן להיות איתו שעות רבות ואפילו ימים כי העגיל קל יחסית ונחווה כחלק בלתי נפרד מהאוזן. המגוון הרחב והעצום של סוגי העגילים אותם ניתן לענוד, מזהב, כסף, ניקל, עם אבני חן בלי אבני חן, קטנים, גדולים, עגולים, מרובעים משולשים מספק את הנראות איתה תרצו להיראות.
בעת ניקוב האוזניים לראשונה מאחר והמקום פצוע (עושים נקב בתנוך של האוזן וכך נגרם הפצע היזום) שמים עגיל רפואי כדי שהמקום לא יפתח דלקת. לאחר מכן יש לחטא את המקום לפחות פעמים ביום כדי למנוע זיהום. יש לבדוק כי מי שעושה את הניקוב הוא מוסמך, ויש ברשותו תכשירים מחוטאים או טוב יותר, חד פעמיים כדי למנוע הדבקה מאדם לאדם.


אתם אלרגים למתכות?

 

יש מגוון נרחב מהם עשויים העגילים. לרוב העגילים הראשוניים עשויים מכסף או מתכת שאינה גורמת לגירוי. אם אתם יודעים על אלרגיה למתכות מסוימות עליכם להימנע מהן. אם אתה מפתח אדמומיות, נפיחות, גירוי, גירוד או כאב לאחר החלמת הפירסינג סביר להניח שאתה אלרגי למתכות. בדרך כלל אנשים רגישים לניקל שהיא מתכת נפוצה להכנת עגילים.

 

מאיזה גיל מנקבים אוזניים


הגיל הנמוך המומלץ לניקוב אוזניים הוא לאחר חודשיים וחצי, לאחר קבלת החיסון הראשון, האוזן גדלה מספיק ומאפשרת הצבה נכונה של העגיל. מנקבים את תנוכי האוזניים ניקוב אחד בכל פעם. בדרך ככלל הניקוב ייעשה בסחוס של האוזן.


מתי אפשר להוריד את העגיל הרפואי?
ההמלצה היא להוריד את העגיל הרפואי ולעבור לעגיל אחר, (זהב בדרך כלל) לאחר שישה שבועות. חור הפירסינג החלים (אך לא נסגר) ועכשיו תוכלו לשים עגילים אחרים, כך יפחת הסיכון לפציעה וזיהום המקום.

 

ניקוי וחיטוי עגיל רפואי


לאחר שהמקום החלים והורדתם את העגילים חשוב לשמור על בריאות האוזן. נקו את אזור הניקוב פעמיים ביום בעזרת סבון נוזלי ושטפו עם מים,

רצוי לאחר מקלחת או חפיפת השיער. יבשו את המקום בעזרת גזה נקייה או בד כותנה. אם אין באפשרותכם לנקות את המקום עם סבון ומים,

חטאו את המקום עם אלכוהול ופד גזה (לא צמר גפן כדי שהסיבים לא ייכנסו לחור).


 

 

יעקב נטוביץ

שעונים ביבוא בלעדי

 

כניסה לאתר
יש לכם שאלה?

 

הפעל נגישות

לצפייה והזמנה במחלקת התכשיטים של החברה: פלדה, כסף וגולדפילד

 

לחצו כאן

 

מכירה בסיטונאות בלבד

בניית אתרים