מכירה והזמנות בסיטונאות בלבד
תפריט ראשי
תפריט ראשי

 

10 אחוז הנחה על קופסאות האתר בהזמנה קטנה

 

קופסא לטבעת

 

 
קופסת לד לעגיל/תליון 7X9

קופסת לד לעגיל/תליון 7X9

מחיר:12.90 ₪

למידע נוסף

 
קופסת לד לצמיד קשיח 10X10

קופסת לד לצמיד קשיח 10X10

מחיר:16.90 ₪

למידע נוסף

 
קופסת לד לטבעת עם פס זהב 6X6

קופסת לד לטבעת עם פס זהב 6X6

מחיר:13.20 ₪

למידע נוסף

 
קופסת לד לטבעת/עגיל 6X6

קופסת לד לטבעת/עגיל 6X6

מחיר:10.90 ₪

למידע נוסף

 
קופסת לד לטבעת לב 7X7

קופסת לד לטבעת לב 7X7

מחיר:16.90 ₪

למידע נוסף

 

 

אחרי לא מעט דילמות, מחשבות וחששות החלטת שאתה רוצה להציע נישואין לאישה שלצידה אתה קם בכל בוקר? אם כך, ברור מדוע אתה מחפש עכשיו קופסא לטבעת. זה טוב ויפה לקנות טבעת אירוסין מושקעת, אך אין דבר חשוב יותר מאשר להניח אותה בקופסא יפה ומיוחד, כי לפעמים האריזה היא זו שעושה את ההבדל. לכן כדאי שתפנה עוד היום אל חברת "יעקב נטוביץ בע"מ" כי כאן תוכל למצוא את כל סוגי הקופסאות הכי יפות שיש לכל סוג של טבעת.

 

למה קופסא לטבעת זה משהו שכדאי להשקיע בו?

 

אין ויכוח על כך שמה שבאמת יכול לרגש את אשתך לעתיד זה שתכרע ברך ותשלוף טבעת. אך האמת היא, שהדבר הראשון שהיא תראה זה דווקא את הקופסא עצמה. לכן, אם אתה רוצה להרשים אותה ואם אתה רוצה לתת לה את התחושה שהשקעת בכל הפרטים, קופסא לטבעת זה משהו שכדאי לבחור בקפידה. אם אתה מתלבט לגבי רכישת הקופסא המתאימה כדאי שתיקח בחשבון כמה פרטים חשובים, כמו לדוגמא:

אתה יכול להיות בטוח שמעבר לכך שאשתך לעתיד תענוד את הטבעת כל חייה, היא גם תשמור לעד את הקופסא, פשוט כי היא מרגשת והיא תזכיר לה את אחד מהרגעים הכי יפים בחייה.

 

המקום הנכון לרכוש בו קופסא לטבעת

 

אין ויכוח על כך שתוכל לקנות היום קופסאות שונות לטבעות בלא מעט מקומות, אך אין עוד חברה מובילה כמו חברת "יעקב נטוביץ בע"מ". החברה עוסקת לא רק במכירה של קופסאות לטבעות ותכשיטים אחרים, אלא גם במכירה של שעונים, סוללות לשעונים ואריזות מסוגים שונים. אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי החברה כבר עכשיו במספר: 04-8624804, כך שגם אם אתה לא לגמרי יודע איזו קופסא תתאים לטבעת שרכשת, המומחים של החברה יוכלו לעזור לך בבחירה. בנוסף, כאן תוכל גם ליהנות ממחירים נוחים, אז למה לשלם יותר אצל המתחרים?

יעקב נטוביץ

שעונים ביבוא בלעדי

 

כניסה לאתר
יש לכם שאלה?

 

הפעל נגישות

בניית אתרים