מכירה והזמנות בסיטונאות בלבד
תפריט ראשי
תפריט ראשי

 

10 אחוז הנחה על קופסאות האתר בהזמנה קטנה

 

קופסאות תכשיטים

 

 

 

 

מתכנן להציע נישואין לבת זוגתך? מעוניינת להעניק שעון לבעלך? בזכות קופסאות לתכשיטים תגישו את המתנה – ותעלו חיוך גדול על פני יקירכם. בין אם מדובר בחגיגת יום הולדת, יום נישואים או שמא מדובר במעמד אחר, כדי להתעניין בסוגי הקופסאות המומלצות לתכשיטים, אתם מוזמנים לפנות אל "יעקב נטוביץ בע"מ". חברה זו מציעה מגוון רחב של קופסאות יוקרתיות לתכשיטים. בנוסף, ניתן לפנות אל חברה זו לצורך רכישת שקיות אריזה ממוגות, מתקני תצוגה וכן הלאה.

 

כיצד לבחור קופסאות לתכשיטים?

 

את הרגעים היפים של החיים לרוב נציין בקרב המשפחה והחברים הטובים. הרי לאורך השגרה העמוסה והיום-יומית שלנו, חשוב לקחת פסק זמן מההמולה ולהעריך את הזמנים הטובים. כך ניצור חוויות חדשות שיהפכו לזיכרונות קסומים לשנים הבאות. בין אם מדובר במסיבת יום הולדת לחברה קרובה, אירוסין לבן הזוג, אירוע יום נישואים או שמא מדובר במעמד מרגש אחר – לרוב נציין אירועים אלו תוך הענקת מתנה לאהובינו.

כדי להפוך את מעמד הענקת המתנה למרגש באמת, רצוי לוודא כי אתם קולעים לטעמו של חתן או כלת האירוע. בין אם מדובר בשעון, עגילים, שרשרת או צמיד – כדי לספק את המתנה באופן מכובד ומרשים, רצוי לרכוש עבורה את הפתרון הבא: קופסאות לתכשיטים.

כיצד תבחרו את הקופסה המתאימה ביותר? נציין זאת בנקודות הבאות:

כך או כך, בבואכם לבחור בקופסה המתאימה ביותר, יש לפנות אל אנשי המקצוע הרלוונטיים; המומחים אשר יסייעו לכם בבחירת הקופסה על הצד הטוב ביותר.

 

קופסאות לתכשיטים – עם "יעקב נטוביץ בע"מ"

 

מתכננים אירוע שיווק או השקה? מפיקים מסיבת יום הולדת לחברה? באירועים אלו ואחרים, חשוב לא פחות ואף יותר לתת את הדגש על מתנה מרשימה – ולהתאים עבורה קופסת תכשיטים. לשם כך, מומלץ ליצור קשר עם "יעקב נטוביץ בע"מ".

יעקב נטוביץ

שעונים ביבוא בלעדי

 

כניסה לאתר
יש לכם שאלה?

 

הפעל נגישות

לצפייה והזמנה במחלקת התכשיטים של החברה: פלדה, כסף וגולדפילד

 

לחצו כאן

 

מכירה בסיטונאות בלבד

בניית אתרים